Home

 

Nieuws

 

Programma's

 

Zenders

 

Vrijwilligers

 

Open Dag 2019

 

Gemist

 

Locatie

 

Reactie

 

LIVE

Contact

 

Verzoekjes

 

 

Programma Overzicht

 
 

ZONDAG:

07:00 uur Sundaymorning Love Songs

08:00 uur Gospel songs (Annelies)

09:00 uur Typisch Lammens (Ger Lammens)

10:00 uur Sundaymorning Breakfast Show LIVE (Dicky Denkers)

11:00 uur Top Twenty (Willem Keekstra)

12:00 uur The Tony Kaye Radioshow  LIVE (Tony Kaye)

14:00 uur Zondag Matinee LIVE (Peter de Wit)

16:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf)

18:00 uur Transistor Radio Show LIVE (Bob Bate)

20:00 uur Sundays Requests LIVE (Dick Offringa)

21:00 uur Music Specials LIVE (Annelies Siebers)

22:00 uur Sunday Night Love Songs

23:00 uur Top Twenty 1967 (Willem Keekstra)

00:00 uur Night Program: Album Tracks

======================================

MAANDAG:

07:00 uur Wekkerwacht (Wim van Egmond)

09:00 uur Gouden Uren (60's en 70's)

10:00 uur Koffie Radio LIVE (Peter de Wit)

12:00 uur Studio Emmeloord LIVE (Dick Offringa)

14:00 uur Classic Gold (Willem Keekstra)

15:00 uur Maandag Matinee LIVE (Hennie de Graaf)

17:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf)

19:00 uur Top Twenty 1967 (Willem Keekstra)

20:00 uur Een Nieuwe Week LIVE (Martin vanderVelde)

22:00 uur Radio Luxembourg Top Twenty's (Simon Tate)

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================

DINSDAG:

07:00 uur Wekkerwacht (Wim van Egmond)

09:00 uur Gouden Uren (60's en 70's)

10:00 uur Koffie Radio LIVE (Peter de Wit)

12:00 uur Studio Emmeloord LIVE (Dick Offringa)

14:00 uur Classic Gold (Willem Keekstra)

15:00 uur Tipparade van Toen (Fred Zondag)

17:00 uur Heppie de Peppie (Peter Ingelse)

18:00 uur Muziek Museum (Jan van Weeterloo)

19:00 uur Gouwe Ouwe Show LIVE (Johan de Graaf)

21:00 uur Top40 Toen (Loek Romijn)

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================

WOENSDAG:

07:00 uur Wekkerwacht (Wim van Egmond)

09:00 uur Gouden Uren (60's & 70's)

12:00 uur Studio Emmeloord LIVE (Dick Offringa)

14:00 uur Classic Gold (Willem Keekstra)

15:00 uur Woensdag Matinee LIVE (Annelies Siebers)

17:00 uur Historische Top40 (Peter de Wit)

20:00 uur Muziek En Toch Luister Je (Paul van Gelder)

22:00 uur Wednesday Night Love Songs

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================

DONDERDAG:

07:00 uur Wekkerwacht (Wim van Egmond)

09:00 uur Gouden Uren (60's en 70's)

10:00 uur Koffie Radio LIVE (Peter de Wit)

12:00 uur Lunchbreak (Patrick Jacobs)

13:00 uur Muziek Museum (Jan van Weeterloo)

14:00 uur Classic Gold (Willem Keekstra)

15:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf)

17:00 uur Heppie de Peppie (Peter Ingelse)

18:00 uur Red Sands Radio (Bob LeRoi)

19:00 uur Muziek Therapie (René van den Abeelen)

20:00 uur Dance Classics LIVE (Cees Koopman)

22:00 uur Thursday Night Love Songs

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================

VRIJDAG:

07:00 uur Wekkerwacht (Wim van Egmond)

09:00 uur Gouden Uren (60's en 70's)

10:00 uur Koffie Radio LIVE (Peter de Wit)

12:00 uur Lunchbreak (Patrick Jacobs)

13:00 uur Red Sands Radio (Bob LeRoi)

14:00 uur Classic Gold (Willem Keekstra)

15:00 uur Top40 45 jaar geleden (Peter de Wit) (HH)

18:00 uur Tipparade van Toen (Fred Zondag)

20:00 uur Fred's Country Corner (Fred van de Meeberg)

22:00 uur Friday Night Love Songs

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================

ZATERDAG:

07:00 uur Schoon Schip (60's, 70's en 80's)

09:00 uur Zeezenderuur (Johan de Graaf)

10:00 uur Jaap Jansen Show (Jaap Jansen)

12:00 uur Tipparade van Toen (Fred Zondag

14:00 uur The Pacman Show (Henk de Boer)

15:00 uur Top40 - 45 jaar geleden (Peter de Wit)

18:00 uur Goud van oud (Martien Engel)

19:00 uur Top Twenty (Willem Keekstra)

20:00 uur Crossroads (Kees de Haan)

22:00 uur Hit Tijdmachine LIVE (Dicky Denkers)

00:00 uur Nachtprogramma: Album Tracks

======================================