Programmering

MAANDAG:
06:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express
17:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Een Nieuwe Week (Martin v/d Velde)
21:00 uur Love Songs
01:00 uur Sluiting

DINSDAG:
06:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express
17:00 uur Theo Aan Boord (Theo den Brabander)
18:00 uur Muziek Museum (Jan van Weeterloo)
19:00 uur De Gouwe Ouwe Show – LIVE (Johan de Graaf)
21:00 uur Love Songs
01:00 uur Sluiting

WOENSDAG:
06:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express
17:00 uur Muziek en toch luister je
19:00 uur 70`s At Seven
21:00 uur Love Songs
01:00 uur Sluiting

DONDERDAG:
06:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express
17:00 uur Platenprak (René van Elst)
19:00 uur Rockin In The 70`s – LIVE (Loek Romijn)
21:00 uur WaveForm (Chris Williams)
22:00 uur Love Songs
01:00 uur Sluiting

VRIJDAG:
06:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur LIVE From Liverpool 70`s & 80`s (Dave Royal)
15:00 uur Nashville Country Radio (Astrid vd Kaay)
17:00 uur Hits From The Heartland (Camille Janszen)
19:00 uur Giddy Up Country (Ton Polderman)
20:00 uur Het Hitarchief – LIVE (Martijn Verheij)
21:00 uur De Gouwe Ouwe Club (Nico vd Linden)
23:00 uur Love Songs
01:00 uur Sluiting

ZATERDAG:
07:00 uur Jesse Op Zaterdagmorgen (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Koffie Compleet (Ton Polderman)
10:00 uur Music Memories (Mark Bodegraven)
12:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
14:00 uur Muziek Therapie (René vd Abeelen)
15:00 uur De Top40 Van Toen! (Loek Romijn)
18:00 uur Giddy Up Country (Ton Polderman)
19:00 uur De Doedelshow – LIVE (Jan vd Berg en Leendert Foppen)
21:00 uur Met De Voet Tussen De Deur (Martin vd Velde)
22:00 uur Hit Tijdmachine (Dicky Denkers)
00:00 uur Ralph Op de Radio (Ralph Horsthuis)
01:00 uur Sluiting

ZONDAG:
06:00 uur Joyful Radio (Daniel van Dalen & Geralda Mol)
08:00 uur Sundaymorning Breakfast Show (Dicky Denkers)
09:00 uur Sunday Love Songs – LIVE (Chris Shore)
12:00 uur The Tony Kaye Radioshow – LIVE (Tony Kaye)
14:00 uur Platenprak (René van Elst)
16:00 uur LIVE From Liverpool 70`s & 80`s (Dave Royal)
18:00 uur Transistor Radio Show – LIVE (Bob Bate)
20:00 uur Sundays Request (Dick Offringa)
22:00 uur Lovesongs
01:00 uur Sluiting