Programmering

MAANDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express
17:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur The Music Express
22:00 uur Lovesongs 
00:00 uur United DJ`s 

DINSDAG: 
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa) 
12:00 uur Sandwich (Peter de With) 
13:00 uur The Music Express
17:00 uur Music Memories (Mark Bodegraven)
18:00 uur Muziek Museum (Jan van Weeterloo)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Zegellak (Hans Hogendoorn)(LIVE)  
22:00 uur Lovesongs 
00:00 uur United DJ`s
WOENSDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen!(Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express 
17:00 uur Muziek en toch luister je 
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Zeezender Uur (Johan de Graaf)
21:00 uur Theo Aan Boord (Theo den Brabander)
22:00 uur Lovesongs 
00:00 uur United DJ`s
DONDERDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen!(Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express 
17:00 uur Platenprak (René van Elst)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur The Music Express
22:00 uur Lovesongs
00:00 uur United DJ`s
VRIJDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen!(Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express 
17:00 uur Hits From The Heartland (Camille Janszen)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Het Hitarchief (Martijn Verheij)
21:00 uur The Music Express
22:00 uur Lovesongs
00:00 uur United DJ`s
ZATERDAG: 
07:00 uur Songs To Remember (Willem Keekstra)
10:00 uur Koffie Compleet (Ton Polderman)
11:00 uur Actualiteiten OZO Radio 
12:00 uur Music Memories (Mark Bodegraven)
13:00 uur Theo Aan Boord (Theo den Brabander)
14:00 uur De Top40 Van Toen! (Loek Romijn)
17:00 uur Offshore Radio Memories (Willem Jan Sterk)
18:00 uur Giddy Up Country (Ton Polderman)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Cabaretavond (Diverse Nederlandse cabaretiers)
22:00 uur Hit Tijdmachine (Dicky Denkers)
00:00 uur United DJ`s

ZONDAG: 
07:00 uur Christelijke muziek non-stop 
08:00 uur Joyful Radio (Daniel van Dalen & Geralda Mol)
09:00 uur Sunday Love Songs (Chris Shore)
10:00 uur Sundaymorning Breakfast Show (Dicky Denkers)
11:00 uur Top Twenty (50 jaar geleden) (Willem Keekstra) 
12:00 uur Platenprak (René van Elst)
14:00 uur LIVE-Show (Bruce Howard)
16:00 uur LIVE From Liverpool 70`s & 80`s (Dave Royal)
18:00 uur Transistor Radio Show (Bob Bate)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Geestelijk Op Verzoek (Urk FM)
22:00 uur Het Gouden Uurtje (Albert Loosman-Urk FM)
23:15 uur Lovesongs
00:00 uur United DJ`s