Programmering

 

MAANDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief)
17:00 uur De Gouwe Ouwe Show (Johan de Graaf) 
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief)
22:00 uur Lovesongs 
00:57 uur Sluiting 

DINSDAG: 
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa) 
12:00 uur Sandwich (Peter de With) 
13:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief) 
18:00 uur Krachtig Uit De Jaren `80 (Peter de Wit)
19:00 uur 70`s At Seven 
20:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief)
22:00 uur Lovesongs 
00:57 uur Sluiting
WOENSDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief) 
17:00 uur Muziek! En toch luister je! (Paul van Gelder)
19:00 uur 70`s At Seven 
20:00 uur The Music Express met Jukebox (Interactief)
22:00 uur Lovesongs 
00:57 uur Sluiting
DONDERDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief) 
18:00 uur Muziekmuseum Emmeloord (Jan van Weeterloo)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief)
22:00 uur Lovesongs
00:57 uur Sluiting
VRIJDAG:
07:00 uur Ook Goeiemorgen! (Jesse Sprikkelman)
09:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
12:00 uur Sandwich (Peter de With)
13:00 uur The Music Express met jukebox (interactief) 
17:00 uur Hits From The Heartland (Camille Janszen)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Het Hitarchief (Martijn Verheij)
21:00 uur Roy is Los - CD kast (Roy Scheerman)
22:00 uur Lovesongs
01:00 uur Sluiting
ZATERDAG: 
07:00 uur Songs To Remember (Willem Keekstra)
10:00 uur Actualiteiten OZO Radio 
12:00 uur The Music Express met Jukebox (interactief)
13:00 uur Top 40, 40 jaar geleden
16:00 uur Tip Parade, 40 jaar geleden (Peter de Wit)
18:00 uur Giddy Up Country (Ton Polderman) 
          Binnenkort weer Offshoreradio Memories (Willem Jan Sterk)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Cabaretavond (Diverse Nederlandse cabaretiers)
22:00 uur Hit Tijdmachine (Dicky Denkers)
01:00 uur Sluiting

ZONDAG: 
07:00 uur Christelijke muziek non-stop 
08:00 uur Joyful Radio (Daniel van Dalen & Geralda Mol)
09:00 uur Lovesongs 
10:00 uur The Sundaymorning Breakfastshow (Dicky Denkers) 
11:00 uur Top Twenty (50 jaar geleden) (Willem Keekstra) 
12:00 uur Gouden Uren (Dick Offringa)
15:00 uur Platenprak (René van Elst)
17:00 uur Non Stop muziek
18:00 uur Transistor Radio (René van den Abeelen)
19:00 uur 70`s At Seven
20:00 uur Geestelijk Op Verzoek (Urk FM)
22:00 uur Het Gouden Uurtje (Albert Loosman-Urk FM)
23:15 uur Lovesongs